Toks sprendimas priimtas po to, kai „Apple“ praėjusį mėnesį viešai pripažino, jog tyčia lėtina savo pagamintus senesnius telefonus taip siekiant apsaugoti vartotojus nuo nesklandumų, kurie gali kilti su laiku prastėjant akumuliatorių techninėms savybėms.

Duodamas interviu „ABC News“, T.Cookas sakė, kad programuotojams ir entuziastams skirtas naujinys bus išplatintas ateinantį mėnesį, o kiek vėliau, po stabilumo patikrinimo, jis pasieks ir plačiąją visuomene. „Žmonėms suteiksime galimybę matyti jų akumuliatorių sveikatą, tad tai bus labai, labai skaidru. To iki šiol nedarė niekas“, – sakė T.Cookas.

Įmonės vadovas taip pat sakė, kad naujinys aiškiau informuos vartotojus, kada jų „iPhone“ automatiškai sumažina savo našumą siekiant apsaugoti įrenginį nuo netikėtų išsijungimų. „Jeigu to nenorite, galėsite šią funkciją išjungti“, – sakė T.Cookas, besilaikantis pozicijos, kad tai nėra rekomenduojama. Net ir gruodį po didelio vartotojų nepasitenkinimo ir pasipiktinimo išplatintame atsiprašymo laiške „Apple“ gynė tokią savo poziciją. Šiuo metu keliose skirtingose jurisdikcijose rengiami kolektyviniai ieškiniai „Apple“ dėl tyčinio telefonų lėtinimo.

„iOS“ atnaujinimas kūrėjams turėtų būti publikuotas vasario pradžioje, paprastus vartotojus jis turėtų pasiekti kažkada kovą.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here