Ar rankos gali daryti stebuklus?

 

Tai klausimas, į kurį atsakymą pateiksite patys sau, jau po pirmo apsilankymo pas kvalifikuotą masažo specialistą. Be jokios abejonės, drąsiai galiu teigti, jog klausimas: „Ar rankos gali daryti stebuklus?“, turi tik vieną, neginčytiną atsakymą: taip.

Masažas, kaip disciplina, atsirado dar gilioje senovėje ir formavosi kartu su kitais liaudies medicinos metodais. Remiantis paskutinių dviejų dešimtmečių duomenimis, paaiškėjo, kad masažas senovės Kinijoje buvo praktikuojamas jau 2500 metų prieš mūsų erą. Stulbinantis skaičius, ar ne? Matome, kad masažo reikiamybė, jo gydomoji galia buvo suprantama dar labai seniai, o masažo populiarumas nesumažėjo iki šių dienų. Tai gana įtikinantis faktas, kad masažo terapijos ir patyrusių terapeutų rankos, gali daryti stebuklus, gydyti įvairiais ligas ar tiesiog liaudiškai tariant: padėti pasijusti geriau, palaikyti ne tik gerą savijautą, bet ir nuotaiką, jaunystę.

Svarbu suvokti, jog tinkamą masažą, padėsiantį jums atsipalaiduoti, palengvinti tam tikros kūno dalies skausmus ar visai juos panaikinti, gali padėti tik žmogus, gerai išmanantis savo darbą ir labai svarbu – žmogaus anatomiją, kūno biomechaniką (žmogaus mechaninį judėjimą). Visa tai ne tik privalu mokėti, bet ir suprasti, tai bene svarbiausias dalykas, kurį išmanyti turi geras masažo specialistas. Juk padaryti masažą namuose galime paprašyti ir artimųjų, tačiau ar jis bus veiksmingas ir padės kovoti su jus kamuojančia problema? Neapsigaukite, masažas tai – sunkus darbas, kurį tinkamai atlikti gali tikrai nevisi, tam reikia ir teorinių žinių, ir praktikos, ir, žinoma, noro padėti kitam – sąlytis su žmogumi, tai dalinimasis sava energija. Masažuotojas privalo būti atidus, dėmesingas, draugiškas bei taktiškas savo pacientui. Jo elgesys privalo būti ramus, įkvepiantis pasitikėjimo.

Visai netyčia būdami Norvegijoje radome google paieškos sistemoje suvedę massasje oslo masažistą iš Lietuvos kuris mano žodžiais sakant daro stebuklus.

Skirtingų masažo tipų yra tikrai ne vienas. Geriausiai visiems žinomas – klasikinis masažas. Turbūt šios srities specialistai sutiks, jog neretai pirmą kartą atėjęs žmogus, nesuvokdamas, tiksliau sakant, neišmanydamas, sudėtingos masažo disciplinos pareiškia: „Prašyčiau man klasikinį masažą“. Štai tokiu klausimu galite patikrinti ar jūsų pasirinktas terapeutas yra geras specialistas, nes pasirinkti masažo tipą turite ne jūs patys, o profesionalus masažuotojas, įvertinęs jūsų sveikatos būklę. Taikydamas masažo terapiją, masažistas parenka keletą technikų, kurias naudodamas siekia geriausio rezultato. Tai reiškia, kad atliekant gydomąjį masažą, jo eigoje, terapeutas gali nuspręsti kokios yra tinkamiausios masažo technikos ir panaudoti ne vieną, o kelias. Skirtingų technikų balansas ir jų taikymo būtinybės suvokimas atliekant masažą yra ypač svarbus.

Patikėkite save tik į gero specialisto rankas ir suprasite, kodėl medicinos pasaulyje sakoma, kad rankos daro stebuklus. Jau po pirmos tinkamai atliktos masažo procedūros pasijusite geriau. Gydomasis masažas ne tik palengvins ar visai panaikins jus kamuojantį skausmą, bet ir pagerins jūsų nuotaiką: tapsite energingesni, žvalesni, linksmesni. Masažas tai – kelias į sveikesnį rytojų.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here