Seniau , dėvėti kombinezoną viešumoje, būtų buve mažų mažiausiai gėda. Įsivaizduok save Vilniaus senamiestyje apsivyniojusį antklodę, ir svarbiausią jaustis užtikrintam , skrodžiant Vilniaus gatvėmis.

Uh.. Sveiki. Mados giltine? Ar jūs čia?

Vienok, galime padėkoti dievams, arba naujam pasaulio suvokimui, jog pagaliau dėvime tai kas mums iki širdies gilumų yra patogu. Juk sėdėti Vilniaus gatvėje apsiklojus antklode nebūtų jau taip ir nuodeminga žvarbų vakarą.

Neretai kombinezonai  buvo baudžiami mados kritikų dėl neskoningos medžiagos arba stiliaus.

Kombinezonai.lt dirba  dieną ir naktį , jog galėtų pasiūlyti jums , skoningus, patogius ir šiltus kombinezonus.

Su truputėliu fantazijos kombinezoną galime suderinti taip, jog atrodysite puikiai net ir per ištaikingas šventes.

Kiekviena moteris patikins  , jog moteriški kombinezonai nėra naujas drabužis. Suknelės ir vientisi kostiumėliai jau seniai kėlė rūpeščius tuoletuose. Revoliucija jau pakeliui , tačiau apie tai daugiau ,  ateityje, tad prenumeruokite mūsų naujienas !

 

Tad keletas patarimų kaip dėvėti kombinezoną .

 

Dėvėk savo kombinezoną su pasitikėjimu.

Kombinezonas yra vienas patogiausių šiandieninėje aprangos rinkoje ir tai yra faktas. Vienok vis dar galime išgirsti juokingų kometarų apie žmones dėvinčius juos tačiau kol jautiesi kietesnis už agurkėlį , ir be abėjonės vienu temperatūros laipsniui nukritus neieškai pastogės , tu jau esi laimėtojas.

 

  1. Būk tikras jog kombinezinas tave apibūdina 360 lapsnių kampu

Pamiršk senus ir niekam neatmenamus tigrinius kombinezonus. Dideli šansai jog gerai paieškojęs rasi vieną tokį savo mamos spintoje.

Kombinezonai internetu 2018 metais prilygtsta geriausių pasaulio madų namų kūriniams, ir dažnai juos lenkia daugumoje aspektų dėvint. Jie patogūs, šilti ir be abėjonės aukščiausios klasės dizaino.

Tad skirk laiko išsirinkti kombinezoną, ir jei turi menkiausių klausimų , drąsiai kreipkis į mus prieš užsakinėdamas prekę!

Kombinezonai poroms

 

Lietuvoje sklando keista mada prekiauti rubais poroms , kurie identiškai vienodi.

Dažnai leidžiate laiką su savo antrąją puse? Mėgstate fotografuotis? Ar savo nuotraukose norite atrodyti būtent taip?

 

Vienok, derinti kombinezonus su savo antrają puse nėra bloga idėja, ir mūsų komanda maloniai jums padės tą padaryti, tačiau ar tikrai norite atrodyti vienodai? Juk nevaidinate broliuko ir sesutės.. J

 

Dydis raktas į sėkmę.

 

Kuomet renkatės kombinezoną prisiminkite jog šį prekė yra sukurta jums jaustis šiltai ir patogiai bet kokiame gyvenimo atvėjyje. Tad perkant kombinezoną neretai sutiksite jog geriausiai tinkantis kombinezonas jums yra vienu dydžiu didesnis. Jie laisvesnis, patogesni, ir svarbiausia – tikrai neprireiks diržo, nes kelnės nenusmuks. J

Vienok klasikiniai kombinezonai (kostiumėliai) privalėtų būti reikiamo dydžio. Jei dvejoji , kaip ir minėjome gyva konsultacija yra jūsų paslaugoms!

Kombinezonai suvienija

Vienas geriausiu dalykų apie kombinezonus yra didelių grupių suvienijimas. Festivaliai, vakarėliai, ar stovyklavimas.  Dideliuose susibūrimuose jie yra patogūs o ir sukelia artumo jausmą vienas kitam. Galime pagaminti didelius užsakymus jums ir jūsų komandai su reikiamais vardais ar logotipais ant jūsų pamėgto kombinezono!

 

Kreipkites : hello@kombinezonai.lt maloniai padėsime sukurti kombinezonus jūsų teminiam vakarui, ir pristatysime juos laiku!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here