Gemma Arterton yra viena iš įžymybių, kuri gražiausiai rengiasi – tai patvirtina šie 5 jos aprangos pavyzdžiai

0
265
Gemma Arterton

Gemma Arterton, nusifilmavusi komedijoje „St Trinian‘s“ ir garsiajame „Džeimse Bonde“, yra gerai žinoma kaip aktorė, vaidinusi keliose garsiose kino juostose.

Tačiau vaidyba nėra vienintelis Gemmos talentas. Buvusi Džeimso Bondo mergina visada atrodo nepriekaištingai. Ji atrodo skoningai ir elegantiškai visada – tiek filmo pristatyme, tiek mados šou ar tiesiog gatvėje.

Neseniai ji kardinaliai pakeitė savo šukuoseną ir tai neliko mūsų nepastebėta. Toliau pateikiame kelis įspūdingiausius jos įvaizdžio pavyzdžius.

1. „Mažos juodos suknelės“ karalienė

Gemmai labai patinka senovinis „mažos juodos suknelės“ stilius. Jos aprangos stilių galima apibūdinti kaip elegantišką, seksualų ir klasikinį. 2016 m. rugpjūčio mėn. Venecijos filmų festivalyje ji buvo pasipuošusi aptempta Stellos McCartney suknele, išryškinančia jos stulbinančias kūno linijas. Su nėrinių detalėmis ant krūtinės ir puošniais auskarais šis jos įvaizdis yra vienas iš geriausių.

Aktorė Gemma Arterton

2. Raudonas dviejų dalių kostiumėlis

2014 m. vasarą vykusiame „Serpentine“ galerijos renginyje Gemma atrodė tarsi išlipusi iš jachtos Prancūzijos Rivjeroje. Ji atrodė stulbinančiai su nuostabiu raudonu dviejų dalių Prabal Gurung kostiumėliu. Demonstruodama savo grakštų liemenį ir kojas, ji tapo tikra renginio karaliene.

Gemma Arterton raudona suknelė

3. Pagrindinė madų šou dalyvė

Gemma yra dažna mados šou lankytoja. 2016 m. ji dalyvavo Dioro mados šou. Nuo galvos iki kojų ji buvo pasipuošusi Dioro kurtais drabužiais, lengvai pakeisdama savo mėgstamą juodą spalvą šiuo paprastu Alexos stiliumi.

dior ss17

4. Aistringas šilkas

Nedaugelis žmonių taip apsirengę atrodo ne kaip su naktiniais marškiniais, tačiau Gemmai tai tikrai pavyksta. Lengvas požiūris į aprangos stilių jai padeda atrodyti natūraliai ir tuo pačiu – seksualiai.

Šilkinė suknelė

5. Prabangi oda

2014 m. Samsung Galaxy Alpha pristatymo renginyje Gemma atrodė seksualiau nei kada nors anksčiau, pasipuošusi šiugždančia balta palaidine ir odiniu pieštuko formos sijonu. Jos griežtą stilių puikiai išryškino paprasti juodi aukštakulniai ir leopardinė rankinė.

Samsung Galaxy Alpha

PALIKTI KOMENTARĄ