Vyras, paveldėjęs iš giminaičio didžiulį namą, rado balduose paslėptą neįtikėtiną lobį

0
273
Lobis
Paveldėtojas net nenutuokė, kad šiame name buvo paslėptas didelis lobis.

Paveldėti didelį namą iš giminaičių yra visai neblogai. Bet įsivaizduokite, kad persikraustę į jį, randate jame paslėptą milžinišką lobį!

Vienas prancūzas, vaikštinėdamas po namą, paveldėtą iš giminaičio pagal testamentą, aptiko tarp baldų paslėptus 100 kg aukso.

Paveldėtojas aptiko didžiulį lobį, neįtikėtinai išradingai išslapstytą po visus namus, krūvose baltinių, metalinėse dėžutėse, pritvirtintose po kėdėmis ir vonios kambariuose.

„Iš viso buvo rasta 5 000 auksinių daiktų, du aukso luitai po 12 kg ir 37 lydiniai po 1 kg,“ sakė AFP aukcionų rengėjas Nicolas Fierfort.

Apskaičiuota bendra lobio vertė – 3 milijonai  svarų sterlingų.

Nicolas sakė, kad buvo nuvykęs į namą Evrekse (Normandija) įvertinti baldų, kuriuos naujasis savininkas nusprendė parduoti. Aukso, kuris, kaip jis sakė, „buvo itin gerai paslėptas“, niekur nesimatė. Auksinės monetos buvo aptiktos tik tada, kai vyras pradėjo stumdyti savo giminaičio daiktus. Jis pastebėjo dėžutę su auksinėmis monetomis dėžėje po kažkokiais baldais, o po kurio laiko dar daugiau monetų rado dėžėje nuo viskio.

Auksas
Rasta net 100 kg aukso.

Jis taip pat surado „stulbinančią krūvą“ aukso luitų ir lydinių. „Tada jis pasikvietė savo advokatą, kad pastarasis inventorizuotų visą rastą turtą,“ pridūrė Nicholas. Mirusiojo name rasti pažymėjimai liudija, kad lobis buvo teisėtai įsigytas šeštajame ir septintajame dešimtmečiuose.

Visas šis turtas, žinoma, jau parduotas. Kaip informavo vietinis laikraštis „La Depeche“, kuris pirmasis publikavo šią istoriją, sakė, kad lobio radėjas privalės sumokėti iki 45 % paveldėjimo mokestį.

PALIKTI KOMENTARĄ